ZASTUPUJEME

golden big band prague

GOLDEN BIG BAND PRAGUE

Golden Big Band Prague se každoročně účastní prestižních společenských událostí po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí. Stabilní obchodní partneři a základna fanoušků, to je styl práce, na kterém si zakládáme po celých šest let naší dosavadní existence


artmosfera

Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů se vyznačuje tvorbou vlastní autorské hudby. V letech 2014-2016 se umisťovali v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

big band bonit

BIGBAND BONIT

Big Band Bonit je 19členný taneční a plesový orchestr složený z muzikantů z celého severočeského kraje

Nabízí taneční a swingovou hudbu pro váš ples, firemní večírek, zábavu nebo svatbu. Již několik let je stálým orchestrem pro plesy významných podniků a společností. Je také stálým hostem na swingových festivalech, koncertech a je vyhledávaným orchestrem jako hudební doprovod na tanečních soutěžích a mistrovstvích ČR. Koncertuje od roku 1981 po celé České republice i v zahraničí. Doprovází přední zpěváky domácí i zahraniční hudební scény.